במרץ האחרון, קונה מלגוס שלח לי הודעה בוואטסאפ בשעה 02:00 בזמנו: "מחצית המכולה שלי של מנועי 'IE3' נכשלת במבחן ללא עומס. מה אני עושה?" הוא שילם 18% מעל ספק התקציב - ועדיין נשרף. אני מנהל מפעל מכוניות בטאיז'ו, סין, ואני מקבל את אותה שיחה כמעט כל חודש. אז הנה בדיוק איך אני אומר לקונים לבחור ספק מנוע סיני אמיתי, מבלי להישרף.
כדי לבחור ספק מנועים סיני שאתה יכול לסמוך עליו, בדוק שבעה דברים: (1) מספרי תעודת IE3 מאומתים על ידי TUV שתוכל למצוא ב-Certipedia, (2) לפחות 10 שנות ניסיון אמיתי במפעל, (3) בדיקות שגרתיות בכל מנוע (בידוד, היי-פוט, ללא עומס, רוטור נעול), (4) בדיקת מעקב של 30 יום למסירה של צד שלישי, (5) בדיקת מעקב של צד שלישי, (5) איש קשר בשם WhatsApp שעונה תוך 24 שעות, ו- (7) היסטוריית OEM/ODM עם לקוחות הפניה. התחל תמיד עם הזמנת ניסיון קטנה לפני שמתחייבים למיכל מלא.
אני אדריך אותך בכל אחד מאלה באותו אופן שבו אני מנחה קונים חדשים דרכם בשיחת וידאו.
מדוע לכל כך הרבה קונים יש בעיות עם ספקי מנוע סיניים?
לפני שאספר לכם איך לבחור אחד טוב, הרשו לי לספר לכם מדוע רוב הקונים נפגעים מלכתחילה.
הבעיות הנפוצות ביותר שאני רואה הן: פערי איכות מדגם מול תפזורת (הפיתיון והמתג), אישורים מזויפים או מוגזמים, משלוח חולף על פני 45 יום ללא אזהרה, נציגי מכירות משתתקים לאחר נחיתת הפיקדון, ואפס תמיכה טכנית לאחר משלוח המנוע. פחות מ-30% ממפעלי המנוע הסיניים הקטנים והבינוניים יכולים לייצר באופן עקבי IE3 ומעלה. המספר היחיד הזה הוא למה בחירת הספק חשובה יותר מהמחיר.
לתעשיית המנועים החשמליים של סין יש תפוקה שנתית של מעל 800 מיליארד יואן, עם אלפי מפעלים הנעים מבית מלאכה של 10 אנשים ועד יצרן OEM אמיתי עם קו הטבעה. ההתפשטות הזו היא בדיוק הסיבה שבדיקת נאותות חשובה.
פער האיכות של מדגם לעומת בתפזורת
זו התלונה מספר אחת שאני שומע. המדגם מושלם - יעילות נכונה, צבע חלק, לוחית שם נכונה. המכולה מגיעה והמנועים שונים: גימור גס יותר, מותג מיסבים שונה, טמפרטורת הפעלה חמה יותר, מספרי יעילות שאינם תואמים את דוח הבדיקה.
מַדוּעַ? כמה מפעלים בונים דוגמאות ב"חלון ראווה" תא עם חומרים מובחרים, ולאחר מכן לבצע הזמנות בכמות גדולה בקו נפרד עם רכיבים זולים יותר. ההחלפות הרגילות:
- מיסבים זולים יותר (סינית C&U במקום NSK או SKF)
- פיתולי אלומיניום במקום נחושת, או נחושת דקה יותר
- למינציות פלדת סיליקון בדרגה נמוכה יותר
- בידוד Class B במקום Class F
- קירות דיור מברזל יצוק דקים יותר
בספטמבר האחרון התקשר אלי קונה מקיטו בווטסאפ. הוא הזמין 60 מנועים תלת פאזיים IE3 7.5kW ממפעל אחר בג'ג'יאנג. הדוגמאות היו מושלמות. המכולה? מיסבים שונים - סינית C&U במקום NSK. שלושה מנועים נשרפו בחודש הראשון בחנות המשאבות שלו. הוא העביר אלינו את פקודת 4 הקטבים הבאה שלו. הדבר הראשון שהוא שאל היה "האם אני יכול לראות את החשבוניות הנושאות מהספק שלך?" כֵּן. שלחתי לו את חשבונית ה-NSK באותו היום, ואת דו"ח איזון הרוטור (דרגה G2.5) למחרת.
תקלות תקשורת
קונים רבים מספרים לי את אותו הסיפור: התקשורת הייתה מצוינת לפני ההזמנה, ואז זמני התגובה קרסו. שאלות על התקדמות הייצור, משלוח או מפרט טכני לא נענו במשך ימים. זה בדרך כלל אומר שצוות המכירות מנותק מהרצפה, או שהמפעל מגביר את הקיבולת ליותר מדי לקוחות בבת אחת.
בעיית ההסמכה
אני הולך להיות כנה איתך - איפשהו בין 10% ל-30% מהאישורים שאתה רואה במסמכי PDF של ספקים סיניים הם מזויפים או מטעים. עבור מנועים, שני אזורי הסכנה הם טענות יעילות IE3 ללא בדיקת TUV אמיתית, והצהרות CE ללא דוח בדיקה תומך. מאז 2019, [IE3 היה המינימום החוקי בכל האיחוד האירופי](https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-030-69799-0_16)1 עבור מנועים תעשייתיים במתח נמוך מ-0.75 קילוואט עד 375 קילוואט, עם כללים דומים בברזיל, מקסיקו וקוריאה. אם הספק שלך לא יכול להציג דוח בדיקה אמיתי עם חותמת TUV, אתה מסתכל על בלוקים של מכס עוד לפני שאתה מגיע לקונה.
למידע נוסף על איתור תעודות מזויפות, עיין במדריך הפנימי שלנו בנושא טיפים לאימות תעודות מוטוריות (אסקור זאת במאמר המשך).
פחות מ-30% מיצרני המנועים הסיניים הקטנים והבינוניים יכולים לייצר באופן עקבי מנועים IE3 או יעילות גבוהה יותר בקנה מידה.נָכוֹן
ניתוח תעשייתי של מגזר המנועים בסין מראה כי בעוד התפוקה הכוללת עולה על 800 מיליארד יואן בשנה, רק יצרנים עם השקעה משמעותית בפלדת סיליקון מובחרת (50W470 ומעלה), פיתול נחושת בטוהר גבוה, איזון רוטור מדויק (דרגת G2.5), ובדיקות אצווה מלאות יכולים להגיע בצורה מהימנה ל-IE3. רוב הסדנאות הקטנות חסרות את הציוד והחומרים כדי לעשות זאת באופן עקבי.
כל מפעלי המנוע הסיניים משתמשים באותם חומרי גלם ותהליכים, כך שההבדל באיכות הוא בעיקר בתווית המותג.שֶׁקֶר
שונות האיכות בין יצרני המנועים הסיניים היא עצומה. הבדלים בדרגת פלדת סיליקון, טוהר נחושת, מותג מיסבים (NSK/SKF לעומת C&U), דרגת בידוד (B לעומת F מול H), דיוק איזון הרוטור ובדיקות שגרתיות יוצרים פערי ביצועים גדולים. מנוע 4 קוטבים 5.5kW ממפעל פרימיום יכול לפעול 15-20 שנים; מנוע תקציבי בעל מראה דומה נכשל לעתים קרובות תוך 3-5 שנים.
אילו אישורים צריך לספק רכב סיני לקבל?
אישורים הם המסנן האובייקטיבי ביותר שיש לך - אבל רק אם הם אמיתיים.
ספק מנועים סיני אמין צריך להחזיק בתקן ISO 9001 (ניתן לאימות ב-IAF CertSearch), סימון CE עם הצהרת התאמה ודוח בדיקה תומך לשוק האיחוד האירופי, ואישור יעילות IE3 מ-TUV Rheinland, TUV SUD, SGS או Bureau Veritas. ליתר ביטחון, בקש CCC עבור השוק המקומי בסין ותעודות IECEE CB לקבלת קבלה בינלאומית. ודא תמיד את מספר האישור במסד הנתונים של המנפיק, לא ב-PDF של הספק.
לא לכל תעודה יש משקל זהה. הנה איך אני אומר לקונים לתעדף.
מטריצת עדיפות הסמכה
| הסמכה | מה זה מוכיח | כיצד לאמת | עֲדִיפוּת |
|---|---|---|---|
| ISO 9001 | מערכת ניהול איכות קיימת | CertSearch של חיל האוויר | חִיוּנִי |
| סימון CE | עומד בהנחיות הבטיחות של האיחוד האירופי | בקש DoC + דוח בדיקה | חיוני לאיחוד האירופי |
| IE3 מאת TUV | יעילות נבדקת באופן עצמאי | מאתר תעודות Certipedia או TUV SUD | גָבוֹהַ |
| CCC | עומד בסטנדרטים המחייבים של סין | מסד נתונים של CNCA | אות טוב |
| IECEE CB | תוצאות הבדיקה מקובלות ב-50+ מדינות | מאגר תעודות CB | שימושי לריבוי שווקים |
| ATEX | בטוח עבור אטמוספרות נפיצות | אימות גוף מודיע | אם אתה מוכר לנפט וגז |
כיצד להשתמש בהסמכות במהלך הערכת ספקים
אל תשאל רק "יש לך אישור CE?" - כל ספק יגיד שכן. אני אומר לכל קונה חדש את אותו הדבר: בקש את מספר התעודה הספציפי, ואז לך תבדוק את זה בעצמך. חמישה שלבים:
- בקשו את מספר התעודה המדויק
- אמת זאת במסד הנתונים של הגוף המנפיק
- ודא שההיקף מכסה את דגמי המנוע המדויקים שאתה צריך (אישור YE3 4 קוטבים 5.5kW לא מכסה YE3 2 קוטבים 11kW)
- בדוק שהאישור עדכני, לא פג תוקף
- אשר ששם היצרן באישור תואם לישות המשפטית שאליה אתה מעביר כסף
כשאני מוסר לקונה את מספרי האישורים שלי ואומר לו לאמת ב-Certipedia, זה אני מראה שאין לי מה להסתיר. אם מתחרה מתעצבן כשאתה שואל, זו התשובה שלך.
יתרון ה-TUV
בין אישורי יעילות מנוע של צד שלישי, TUV (Rheinland, SUD או NORD) נושא את המשקל הרב ביותר. תעודת IE3 מאומתת על ידי TUV פירושה שדגימות מנוע אמיתיות הלכו למעבדת TUV, הבדיקות פעלו לפי IEC 60034-30-1, היעילות נמדדה באופן עצמאי (לא הוכרזה עצמית), והאישור ניתן לבדיקה פומבית ב [מסד הנתונים של תעודות TUV](https://www.certipia.com/)2. זהו רף גבוה בהרבה מאשר סימן CE בחתימה עצמית או אישור ממעבדה לא ידועה.
תעודת יעילות IE3 מאומתת של TUV פירושה שדגימות מנוע פיזיות נבדקו במעבדות TUV לפי IEC 60034-30-1, והתוצאה ניתנת לחיפוש ציבורי ב-Certipedia או ב-TUV SUD Certificate Finder.נָכוֹן
הסמכת TUV ליעילות מנוע מחייבת את היצרן לשלוח דוגמאות פיזיות למתקן בדיקת TUV. מהנדסים מבצעים מבחני יעילות בשיטת IEC 60034-30-1, והתוצאות מתפרסמות במאגרי מידע נגישים לציבור. זה נותן תקליט עצמאי וניתן לאימות שקונים יכולים לבדוק תוך שתי דקות.
סימון CE על מנוע סיני פירושו שגוף הסמכה אירופאי בדק ואישר אותו לפני הייצוא.שֶׁקֶר
סימון CE הוא הצהרה עצמית של יצרן על התאמה להנחיות האיחוד האירופי, ולא אישור שהונפק על ידי גוף אירופי. היצרן חותם על הצהרת התאימות ומחיל את סימון ה-CE בעצמו. על פי הוראת המתח הנמוך, בדיקות צד שלישי אינן נדרשות על פי חוק עבור מנועים תעשייתיים סטנדרטיים, ולכן מנועים סיניים רבים נושאים סימני CE ללא בדיקה עצמאית מאחוריהם.
איך אתה מעריך את בקרת האיכות של מפעל מנועים?
תעודות מספרות לך על המערכת על הנייר. סיור במפעל מספר לך על התרגול היומיומי.
הערכת QC של מפעל מנועים על ידי בדיקת חמישה דברים: (1) רישומי בדיקת חומרים נכנסים עבור פלדת סיליקון, חוטי נחושת ומסבים, (2) בדיקות תוך כדי תהליך בפיתול, הרכבה ואיזון, (3) בדיקות שגרתיות בכל יחידה לפני המשלוח (התנגדות בידוד, עמידה במתח גבוה, יכולת חוסר עומס, בדיקה של כל מנוע וסיוור), (4) נתוני מנוע נעולים ונעולים. (5) נכונות לאפשר בדיקה בלתי מוקדמת של צד ג' במהלך הטעינה. מפעל שאומר לא לכל אחד מאלה מסתיר משהו.
סיור במפעל - באופן אישי או בשיחת וידאו - אומר לך יותר על מחויבות לאיכות מכל תעודה. בחודש שעבר הלכתי עם מפיץ משאבות באתונה דרך הקו שלנו בשיחת וידאו של 40 דקות. הוא ביקש את קריאת הרוטור המאזן בדרגת G בשלושה מנועים אקראיים, והראנו לו את הקריאה החיה במאזן הדינמי. הוא ביצע הזמנה של 200 יחידות B5 4 קוטבים 1.5kW בשבוע הבא.
נקודות ביקורת איכות עיקריות בייצור מנוע
| שלב הייצור | מה לבדוק | דגל אדום |
|---|---|---|
| חומרי גלם | רישומי בדיקה נכנסים, אישורי ספקים לפלדה ונחושת | אין רשומות, מותגים לא ידועים |
| סטאטור מתפתל | מתח חוט, מדידת גורם מילוי | סלילה ידנית ללא בקרת תהליך |
| איזון הרוטור | איזון דינמי, דרגת G2.5 או G1.0 | לא נראה איזון על הרצפה |
| הַרכָּבָה | כלי לחיצה נושאים, מדידת יישור | מיסבים מותאמים בפטיש |
| צבע וגימור | מד עובי צבע, בדיקת הידבקות | טפטופים, כתמי חלודה, ציפוי לא אחיד |
| בדיקה סופית | כל יחידה שנבדקה, נתונים מוקלטים | בדיקות לדוגמה בלבד, ללא שמירת נתונים |
פרוטוקול הבדיקה הסופי
מפעל מנועים רציני מפעיל את כל אלה על כל מנוע בודד לפני שהוא נשלח:
- בדיקת עמידות בידוד - מאמת בידוד מתפתל, מינימום 100 מגוהם
- בדיקת עמידות במתח גבוה (hi-pot) - מחיל מתח מדורג פי 2 + 1000V למשך דקה אחת כדי למצוא פגמים בבידוד
- מבחן ללא עומס - מודד זרם והספק במתח נקוב ללא עומס מכני, מאמת הרכבה מכנית
- בדיקת רוטור נעול - מודד זרם התחלה ומומנט
- מבחן רטט - מאשר את איזון הרוטור ומצב המיסבים
שאל את הספק ישירות: "האם אתה בודק כל מנוע, או שאתה מבחן לדוגמה?" מפעלים שבודקים כל יחידה משקיעים כסף אמיתי - ספסל הבדיקה לבדו עולה 50,000 עד 200,000 דולר ארה"ב לכל קו, והוא מוסיף 15-30 דקות עבודה לכל מנוע. מפעלים שבודקים לדוגמה חוסכים מזומנים ומשלוחים לך את הסיכון.
בדיקת צד שלישי
עבור כל מכולה מעל 20,000 דולר ארה"ב, שכור את SGS, Bureau Veritas או Asia Inspection כדי לבדוק במהלך הטעינה. זה עולה בערך 300-500 דולר ליום אדם. על מכולה של 40,000 דולר, זו פרמיית ביטוח של 1%. הזמינו תמיד את הבדיקה בשלב הטעינה - כך המפקח צופה במנועים הנכנסים למכולה, לא באצווה שנבחרה מראש במחסן אחר.
למידע נוסף על בחירת דרגת היעילות הנכונה, עיין בהשוואת IE3 לעומת IE2 שלנו (בקרוב אפרסם פוסט ייעודי בנושא).
פרוטוקול בדיקת מנוע שגרתי מלא לפי IEC 60034-1 כולל התנגדות בידוד, עמידה במתח גבוה, ללא עומס ובדיקות רוטור נעול בכל יחידה לפני המשלוח.נָכוֹן
ארבע הבדיקות הללו הן המינימום המוכר בעולם לאבטחת איכות מנוע חשמלי, המצוין ב-IEC 60034-1 כבדיקות שגרתיות. הם מאמתים את תקינות הבידוד, חוזק דיאלקטרי, איכות הרכבה מכנית וביצועי התחלה. יצרנים בעלי מוניטין מריצים את כל הארבעה על 100% מהייצור, לא רק על דגימות - ומתעדים את הנתונים מול סדרת המנוע.
אם מנוע עובר את הבדיקה הסופית של המפעל, מובטח שהוא יפעל כהלכה במשך כל תוחלת החיים המדורגת שלו.שֶׁקֶר
בדיקות סופיות של המפעל מוודאות שהמנוע בנוי כהלכה וללא פגמים במשלוח. הם אינם מנבאים אמינות ארוכת טווח, אשר תלויה בתנאי הפעלה, תחזוקה, טמפרטורת הסביבה ואיכות החומר לאורך שנים. מנוע יכול לעבור כל מבחן במפעל ועדיין להיכשל מוקדם אם דרגת פלדת הסיליקון אינה תקינה, דרגת הבידוד שגויה לטמפרטורת הפעולה או שהמיסבים הם בדרגת תקציב.
לאילו תקני מסירה ותקשורת אתה צריך לצפות?
משלוח אמין ותקשורת ברורה מפרידים בין יצואנים מקצועיים למפעלים שמקבלים הזמנות שהם לא יכולים למלא.
עבור הזמנות סטנדרטיות של מנועים חברת החשמל, צפו לזמן אספקה של 25-35 ימים עבור מיכל בגודל 1x20 רגל של דגמי מלאי, ו-40-60 ימים עבור מפרט מותאם אישית (מתח מיוחד, הרכבה, צבע או מותג OEM). ספק רציני ייתן לך לוח זמנים לייצור תוך 48 שעות מאישור ההזמנה, תמונות התקדמות שבועיות והתראה על עיכוב יזום. זמן התגובה השגרתי צריך להיות מתחת ל-24 שעות, ופחות מ-4 שעות לבעיות דחופות בייצור.
המשלוח הוא המקום שבו רוב קשרי הספקים נשברים. קבלת לוחות זמנים מציאותיים ופרוטוקולי תקשורת ברורים בכתב מונעת את רוב המחלוקות.
ציפיות זמן אספקה מציאותיות
| סוג הזמנה | זמן אספקה אופייני | הערות |
|---|---|---|
| דגמי מלאי, סטנדרטי 400V/50Hz | 20-30 ימים | אם המפעל שומר רכיבי מפתח במלאי |
| טווח סטנדרטי, לפי הזמנה | 30-45 יום | מחזור רגיל למנועי חברת החשמל שאינם במלאי |
| מתח מותאם אישית (למשל 440V/60Hz עבור פרו) | 35-50 ימים | דורש עיצוב מפותל מחדש |
| צבע מותאם אישית ומיתוג OEM | 30-40 ימים | מוסיף 3-7 ימים לריפוי צבע |
| הרכבה לא סטנדרטית (B5/B14/B35) | 40-60 ימים | עשוי להזדקק לשינויי יציקת אוגן |
| OEM מותאם אישית מלא | 60-90 ימים | כלי עבודה, אב טיפוס, אישור מדגם |
קונה מכונות מזון בבנגקוק ברבעון האחרון רצה 80 מנועים ב-380V/50Hz B3 מותקן IE3 4-קוטבי 4kW - מפרט מלאי בשבילי. העמסנו את המכולה ביום 28. הוא אמר לי שהספק הקודם שלו ציטט 45 ימים וירד ל-70.
שיטות עבודה מומלצות לתקשורת
לפני ההזמנה הראשונה שלך, נעל את אלה בכתב:
- קשר ראשוני - אדם בשם, מספר וואטסאפ ישיר
- איש קשר לגיבוי - אדם שני המטפל בנושאים דחופים
- עדכן את לוח הזמנים - באיזו תדירות אתה מקבל תמונות התקדמות הייצור
- נתיב הסלמה - למי פונים אם איש הקשר הראשי נעלם
- שפת תיעוד - אשר שכל המסמכים הטכניים מגיעים באנגלית (או בשפה שלך)
מפעל שמסכים לאלה ודבק בהם משקיע בזוגיות, לא רק בעסקה.
אחריות ותמיכה לאחר המכירה
אחריות סטנדרטית בתעשייה היא 12-18 חודשים. מפעל המציע אחריות ל-24 חודשים מעיד על אמון במבנה. כאשר אתה בודק את תנאי האחריות, שאל:
- האם זה מכסה רק החלפה, או גם משלוח חזרה לסין?
- מהו תהליך התביעות - תמונות ווידאו, או שצריך לשלוח את המנוע בחזרה?
- האם תמיכה טכנית באתר זמינה עבור הזמנות גדולות או בעיות חוזרות?
- האם המפעל יכול לשלוח לך מדריכים לתחזוקת מנוע בשפתך?
צריך דוגמה לאימות לפני שמתחייבים? רוב המפעלים גובים על זה. אנחנו לא, על 1-2 יחידות ראשונות לקונים B2B מוסמכים.
זמן ייצור של 25-35 יום עבור מיכל 1x20ft של מנועי חברת החשמל ממפעל סיני מבוסס הוא ריאלי ובר השגה.נָכוֹן
עבור מפעלים עם שרשראות אספקה יעילות ומלאי רכיבים, ניתן להשיג 25-35 ימים עבור מנועי חברת החשמל הסטנדרטיים. המחזור מתפרק כהכנת חומר (5-7 ימים), סלילה והרכבה (10-15 ימים), צביעה ובדיקות שגרתיות (5-7 ימים), ואריזה וטעינה (3-5 ימים). מפעלים המציינים הרבה יותר קצרים מזה הם בדרך כלל חיתוך פינות בבדיקה או ריפוי צבע.
לספק המנועים הזול ביותר יש תמיד את האיכות הגרועה ביותר, אז אתה תמיד צריך לבחור את האפשרות היקרה ביותר כדי להיות בטוחים.שֶׁקֶר
המחיר והאיכות אינם לינאריים לחלוטין בתעשיית הרכב. חלק מהמפעלים במחיר בינוני מספקים איכות מעולה מכיוון שיש להם פעולות יעילות ותקורה נמוכה יותר. כמה ספקים יקרים גובים מחירי פרימיום עבור שולי מתווך, לא מנועים טובים יותר. הגישה הנכונה היא להעריך את האיכות באופן עצמאי - אימות תעודות, ביקורת QC, בדיקות דגימות, בדיקת אסמכתאות - ואז השוואת מחירים בין הספקים שעוברים את השער.
כיצד דונגצ'ון פותר את 7 הבעיות הללו
אחרי כל החריצות, הנה איך Dongchun (iecmotores.com) עונה ספציפית על שבע הבעיות שעברתי זה עתה. בניתי את הטבלה הזו עבור קונה אחד בסנטיאגו בחודש שעבר - הוא ביקש ממני למפות את נקודות הכאב שלו לתשובות האמיתיות שלי, וזה מה שמופיע למטה.
Dongchun is a low-voltage motor specialist covering single-phase ML/MY/YC/YCL series (0.09-7.5kW) and three-phase IE1 through IE5 (0.09-400 kW), in 2-pole through 8-pole, IP55 standard; IP66 optional, Class F insulation, B3/B5/B14/B35 mounting. Our IE3 cert is TUV-verified and searchable on Certipedia. Standard delivery is 30 days for a 1x20ft container. Warranty is 2 years — a year longer than the industry standard. Full customization on voltage (220-690V, 50/60Hz), mounting, paint color, and OEM nameplate.
מפת בעיה לתשובה
| בעיה נפוצה | התשובה הספציפית של דונגצ'ון |
|---|---|
| פער באיכות מדגם לעומת בתפזורת | קו ייצור אחד - אותם מיסבי NSK, אותה פלדת סיליקון 50W470, אותו בידוד Class F בדוגמאות ובכמות גדולה. אני שולח את חשבונית ספק המיסבים לפי בקשה. |
| תעודות מזויפות | אישור IE3 שהונפק על ידי TUV עם מספר האישור עליו. חפש את זה בעצמך ב-Certipedia תוך 60 שניות. |
| המשלוח חולף על פני 45 יום | משלוח סטנדרטי ל-30 יום על מיכל 1x20ft של דגמי IEC במלאי. תמונות שבועיות עם חותמות תאריך מיום 7. |
| צוות המכירות שותק | בשם איש קשר בווטסאפ, מענה 24 שעות בשגרה, 4 שעות בדחיפות. הקו הישיר שלי נמצא ב-PI. |
| חוסר תמיכה טכנית | מדריכי תחזוקה באנגלית, עזרה בשינוי גודל באמצעות WhatsApp, פתרון תקלות וידאו בנושאי מסבים או פיתולים. |
| התאמה אישית מוגבלת | 220-690V, 50/60Hz, B3/B5/B14/B35 תושבות, צבע מותאם אישית (קודי RAL), לוחית OEM, פיר מותאם אישית בתוך המסגרת. |
| אחריות קצרה | אחריות לשנתיים (התעשייה היא 12-18 חודשים). תהליך תביעת תמונה/וידאו - אינך צריך לשלוח מנועים בחזרה לסין. |
לקוחות שבדקו את זה
- מפיץ משאבות בלימה ביצע שלוש הזמנות חוזרות עבור IE3 4-קוטבי 7.5kW לאחר שהניסוי הראשון שלו ב-50 יחידות עבר את מבחן הספסל שלו.
- קבוצת מכונות באתונה עברה ממפעל ג'ה-ג'יאנג אלינו לאחר שהמגרש הקודם שלה בן 200 יחידות נכשל ב-hipot באתר הלקוח
- קונה תעשייתי של לאגוס הפעיל את המנועים שלנו נגד מותג סיני תקציבי באותה חובת משאבה - שלנו עדיין פעל 14 חודשים מאוחר יותר, המותג התקציבי נכשל ב-4 החודשים הראשונים
- יצרן ציוד מקורי מדרום אפריקה משתמש בסדרת YE3 שלנו ב-525V 50Hz עם לוחית שם משלהם, קצב חודשי של 100 יחידות
אישור היעילות IE3 של Dongchun Motor מופק על ידי TUV וניתן לאמת אותו באופן עצמאי באמצעות מאגרי מידע נגישים לציבור של תעודות TUV כגון Certipedia.נָכוֹן
Dongchun מחזיקה באישור יעילות IE3 מאומת על ידי TUV ומתועד במאגרי התעודות הרשמיים של TUV. קונים יכולים לחפש את מספר התעודה ב-Certipedia ולאשר שהוא עדכני ומכסה את דגם המנוע הספציפי. אימות צד שלישי זה מבדיל אותנו מספקים שמצהירים רק בעצמם על טענות יעילות.
דונגצ'ון היא יצרנית המנועים החשמליים הגדולה ביותר בסין ומייצרת יותר מנועים מכל מפעל סיני אחר.שֶׁקֶר
Dongchun היא יצרנית מנועי חברת החשמל המתמחה במתח נמוך המתמקדת בעקביות איכות והתאמה אישית עבור רוכשי B2B בינלאומיים - לא הגדול ביותר בנפח. לסין יש יצרנים גדולים מאוד כמו WEG China, TECO ו-Wolong עם היקפי ייצור גבוהים בהרבה. היתרון שלנו הוא בעקביות איכות, התאמה אישית ושירות אמין, לא פלט גולמי.
שאלות נפוצות
כמה זמן לוקח לשלוח מכולה של מנועים מסין?
עבור דגמי חברת החשמל במלאי, מכולה בגודל 1x20 רגל נטענת בדרך כלל תוך 25-35 ימים מאישור ההזמנה, בתוספת זמן משלוח (בערך 30-40 ימים לדרום אמריקה, 25-35 ימים למערב אפריקה, 15-25 ימים לאירופה התיכון). מתח מותאם אישית או מיתוג OEM מוסיף עוד 10-20 ימים.
איך אני בודק אם תעודת IE3 של מנוע סיני אמיתי?
בקש מהספק את מספר התעודה המדויק, ואז חפש אותו ישירות ב-Certipedia (TUV Rheinland) או ב-TUV SUD Certificate Finder. אם זה לא נמצא במסד הנתונים, התעודה מזויפת. זה לוקח שתי דקות וחוסך ממך טעות של 40,000 דולר.
האם עלי לבצע בדיקת צד שלישי לפני המשלוח?
על כל מכולה מעל 20,000 דולר, כן. SGS, Bureau Veritas או Asia Inspection עולות 300-500 דולר ליום אדם - כלומר בערך 1% מערך ההזמנה. תמיד הזמינו את הבדיקה במהלך הטעינה כך שהפקח יצפה במנועים בפועל נכנסים למיכל.
מהו MOQ רגיל למפעלי מנוע סיניים?
עבור פריטים במלאי, נפוץ קרטון 1 (בסביבות 20 מנועים). עבור לוחית שם OEM או מפרט מותאם אישית, צפו למינימום 50-100 יחידות. כל דבר מתחת לזה ורוב המפעלים לא יתעסקו עם הכלים או הניירת.
האם מפעל סיני יכול לשלוח מנועים של 60 הרץ לברזיל, פרו או אקוודור?
כן - אבל אשר שני דברים בכתב. ראשית, המפעל ביצע את התכנון מחדש של הפיתול עבור 60Hz (זה לא אותו מנוע כמו 50Hz עם תווית אחרת). שנית, היקף האישור TUV IE3 מכסה את גרסת ה-60 הרץ, לא רק 50 הרץ. מפעלים רבים עוברים על הנקודה השנייה הזו.
סיכום
בחירת ספק מנועים סיני מסתכמת בארבעה דברים שאני אומר לכל קונה: אמת את האישורים בעצמך ב-Certipedia, בדוק QC באמצעות וידאו או באופן אישי, נעל את תנאי האספקה בכתב, והתחיל בהזמנת ניסיון קטנה. זה כל המשחק.
דבר איתי
שלח לי רשימה של דגמי מנועים ושוק יעד - אני אחזור עם מחלקת ה-IE התואמת, מספרי תעודת TUV ותאריך אספקה של 30 יום. פנה אלי דרך שלנו צור קשר עמוד ואני אגיב עוד באותו היום.
הפניות
- Springer / "תקנות יעילות אנרגטית של האיחוד האירופי עבור מנועים חשמליים" — https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-030-69799-0_16
- TUV Rheinland - "מסד תעודות Certipedia" — https://www.certipedia.com/
- IEC - "IEC 60034-30-1: דרגות יעילות של מנועי AC המופעלים בקו" — https://webstore.iec.ch/publication/30427
- IEA - "מערכות מוטוריות חסכוניות באנרגיה" — https://www.iea.org/reports/energy-efficiency-2023
- חיל האוויר — "מסד הנתונים של IAF CertSearch" — https://www.iafcertsearch.org/
- QualityInspection.org — "מה לעשות כשספק לא יכול לספק אישורי מוצר?" — https://qualityinspection.org/product-certification-china/
- בדיקת סין - "5 דרכים לבדוק תעודות סיניות הן לגיטימיות" — https://www.chinacheckup.com/blog/check-chinese-certificates
למה הקישורים האלה חשובים לך
-
מנדט יעילות IE3 - אם אתה שולח מנועים לאיחוד האירופי, ברזיל, מקסיקו או קוריאה, אתה לא יכול באופן חוקי להביא מנועים תעשייתיים שאינם IE3 במתח נמוך. מקור זה אומר לך אילו שווקים אוכפים את זה ומתי, כדי שתוכל למנוע את תקעת המכולה שלך במכס.
שאילתת גוגל מוצעת:
IE3 mandatory countries low voltage motor regulation -
מאגר תעודות TUV — אל תיקח קובץ PDF של ספק כערך נקוב. הקלד את מספר האישור ב-Certipedia בעצמך. אם זה לא שם, התעודה מזויפת. שתי דקות של בדיקה מצילות אותך מטעות של חמש ספרות.
שאילתת גוגל מוצעת:
Certipedia TUV motor IE3 certificate verification
-
פרק ספרינגר זה מסביר בדיוק מתי IE3 הפך למינימום החוקי באיחוד האירופי, ברזיל, מקסיקו וקוריאה, עם טווחי קילוואט ותאריכים הדרושים לך כדי להימנע מחסימות מכס. ↩
-
Certipedia הוא חיפוש התעודה הציבורית של TUV Rheinland. הקלד את מספר האישור מקובץ ה-PDF של הספק שלך - אם הוא לא קיים, האישור מזויף. שתי דקות של בדיקה חוסכות טעות של 40,000 דולר. ↩









